KLUB MIESZKAŃCÓW

KLUB MIESZKAŃCÓW SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ  w SKARŻYSKU – KAMIENNEJ

ul. ZIELNA 7, tel. 41 251 30 51     

 Z  A  P  R  A  S  Z  A 

 Klub czynny: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 –  16.00  

  •  Od miesiąca września 2016r. w Klubie będą odbywały się  bezpłatne zajęcia z obsługi komputera, laptopa oraz bezpłatne porady dla organizacji i stowarzyszeń w ramach programu Nowe Technologie Lokalne. Nowe Technologie Lokalnie to inicjatywa Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności adresowana do organizacji non-profit, fundacji, stowarzyszeń, lokalnych grup bez względu na ich wielkość czy profil działalności, której celem jest wspieranie organizacji z małych miejscowości. Program realizowany jest przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.  Mobilni Doradcy

 

  • Klub Seniora, znajdujący się na Osiedlu „50-lecia” przy ul. Zielnej 7 zaprasza wszystkich Seniorów i Seniorki będących członkami Spółdzielni Mieszkaniowej w Skarżysku-Kamiennej.  Zebrania odbywają się w każdy czwartek od godz. 14:00 – 16:00.  Na spotkaniu czas umilą: śpiewanie piosenek z okresu naszej młodości, opowiadania osobistych przeżyć. Szczególnie możemy wysłuchać wspomnień z okresu II Wojny Światowej, którą większość z nas przeżyła.Tematyka zainteresuje również ludzi młodszych, których ta wojna nie dotknęła, ale jej historia pozostawiła ślad, szczególnie na starszych.  Z tego strasznego okresu, pozostało wiele piosenek, które często bywają na naszych ustach. Poruszane są także tematy dotyczące naszego zdrowia (często czytamy artykuły lekarzy). Ponieważ większość mieszkańców naszego miasta, pochodzi z pobliskich miejscowości, jak i dalszych opowiadania naszych koleżanek obecnych na spotkaniach dotyczą własnych przeżyć związanych z rodzinną okolicą i tam przeżytych latach.Tak więc, komu bliskie są opowiadania oraz możliwość kontaktu ze znajomą osobą, serdecznie zapraszamy na spotkanie przy herbatce! Mile widziane są osoby, które grają na instrumentach muzycznych np. na pianinie (jest do dyspozycji podczas spotkań).

 Seniorki z Klubu Mieszkańców

  • Klub Mieszkańców oferuje pomieszczenia do wynajęcia na:  szkolenia, zebrania, prezentacje, pokazy, przyjęcia okolicznościowe.

 Zajęcia bezpłatne:

  Klub fitness – siłownia

 

 

Kawiarenka internetowa

 

 

Sekcja tenisa stołowego

 

 Klub Seniora

 

 

Wynajem pomieszczeń